Namioty

Namioty w Boho Parku

W lesie, w namiocie, w wygodnym łóżku z pachnącą pościelą. Witajcie w Boho Parku, glampingu nieopodal Warszawy. Namioty, niczym pokoje hotelowe, zanurzone są w Naturze i to dosłownie, bo znajdują się na terenie Natura2000.

Mamy ich pięć, każdy w komfortowej odległości od kolejnego. Przeznaczone są dla maksymalnie 4 osób, choć najwygodniej będzie tutaj w układzie para lub 2+1 czy 2+2. Psiaki oczywiście mile widziane. Namioty wyposażone są w duże, podwójne łóżko i rozkładaną, podwójną kanapę. Wiemy jak ważny jest dobry sen, dlatego staraliśmy się wyłożyć łóżka miękkimi poduchami i wyścielić przyjemną w dotyku pościelą.

Postawiliśmy też komodę, żeby można było wygodnie rozłożyć swoje rzeczy. Schowajcie walizkę w kąt czy pod łóżko i poczujcie się jak u siebie.

Każdy namiot ma swoje zaplecze kuchenne oraz łazienkę. Można coś upichcić w aneksach kuchennych. I wykąpać się w prywatnej łazience z prysznicem. Pod gwiazdami, pod chmurami, pod gołym niebem. Wizja kąpieli przedstawia się następująco: stąpasz po kamyczkach, polewasz się ciepłą wodą wodą i spoglądasz na konary drzew. Czasami szum wody zostanie stłumiony przez śpiew ptaków, ale musicie się z tym pogodzić – w końcu to my jesteśmy gośćmi na ich terenie. Jeśli nie chcecie zażywać akupresury, weźcie klapki.

Jeżeli w nocy poczujecie chłodek, wystarczy włączyć grzejnik – w kilka minut poczujecie przyjemne ciepło. Jeśli jedna noga zawsze musi wystawać spod kołdry można włączyć wiatrak. W każdym razie gwarantujemy wygodnie przespane noce. Nie włączajcie budzika, po pierwsze zakładamy, że przyjeżdżacie do nas aby odpocząć, a po drugie poranny śpiew ptaków i tak zrobi swoje.

Namioty są wodoodporne, dlatego deszcze są nam niestraszne. Gdy krople bębnią o poszycie możecie poczytać książkę, obejrzeć film na rzutniku, namalować obraz, pograć w planszówki albo po prostu się wyciszyć i posłuchać dźwięków natury. Wszystko zależy od tego, który namiot tematyczny wybierzecie podczas składania rezerwacji.

Namiot Zion

ZION - w tym namiocie dominuje szarość przełamana turkusem i bielą. To namiot artystyczny. Jest w nim wiele naszych autorskich akcentów. Przykładowo pieńki, które pełnią funkcję nocnych stolików zostały przez nas ręcznie wyrzeźbione. W Zionie znajdziesz akcesoria do malowania. Zachęcamy do tego aby wyobraźnia mogła się w końcu wyszaleć!Namiot Sequoia

SEQUOIA - z jego tarasu wyłania się widok na polanę i drzewa. To namiot wyciszenia. W tym namiocie dominuje drewno połączone z czerwonymi i złotymi akcentami. Znajdziesz w nim kilka książek – może kogoś skuszą do refleksji. W tym namiocie łatwo się wyciszysz i otworzysz się na przestrzeń i przyrodę.

Namiot Grand Canyon

GRAND CANYON - to namiot muzyczny. W tym namiocie główną rolę odgrywa pianino. Dominują tu pastelowe, pudrowe i srebrne akcenty. Namiot idealny dla par albo na dziewczyński wyjazd. Namiot ten jest położony w centrum Boho Parku – z tarasu mamy widok na inne namioty. W sąsiedztwie Grand Canyon jest też duży drewniany stół z miejscem do grillowania.

Namiot Montana

MONTANA - to namiot leśny. W tym namiocie dla rozrywki znajdziesz kilka planszówek. Montana jest położona w sercu lasu. Można powiedzieć, że w upalne dni jest tu najprzyjemniej, ponieważ Montana jest najbardziej zacienionym namiotem. Z tarasu rozpościera się widok na iglasty las. Wnętrze namiotu urządzone jest w odcieniach błękitu i szarości.

Namiot Yellowstone

YELLOWSTONE - to namiot filmowy. Yellowstone jest namiotem najbardziej oddalonym od innych. Na wyposażeniu Yellowstone znajduje się rzutnik, który podłączony jest do Netflixa. Za pomocą jednego przycisku włączasz ulubione filmy i seriale. Yellowstone jest urządzony w odcieniach żółtego. Welurowe, słoneczne poduszki i pikowana pomarańczowa pufka sprawiają, że w tym namiocie panuje zawsze ciepła atmosfera.