O nas

Boho Park to glamping nieopodal Warszawy. Namioty zanurzone są w lesie, na ponad hektarowym terenie.

Każdy namiot wyposażony jest w duże, podwójne łóżko i rozkładaną, podwójną kanapę. Dlatego w namiocie zmieszczą się nawet 4 osoby. Wiemy jak ważny jest dobry sen, dlatego staraliśmy się wyłożyć łóżka miękkimi poduchami i wyścielić przyjemną w dotyku pościelą.

Postawiliśmy też komodę, żeby można było wygodnie rozłożyć swoje rzeczy. Schowaj walizkę w kąt i poczuj się jak u siebie!

Jeżeli w nocy poczujesz chłodek, to włącz grzejnik – w kilka minut poczujesz przyjemne ciepło. A jeżeli będzie za gorąco to włącz wiatrak. W każdym razie gwarantujemy wygodnie przespane noce. Nie włączaj budzika – po pierwsze zakładamy, że przyjeżdżasz do nas aby odpocząć, a po drugie poranny śpiew ptaków i tak zrobi swoje :)

Każdy namiot jest wyposażony w prywatną łazienkę z prysznicem. Wizja kąpieli przedstawia się następująco: stąpasz po kamyczkach, polewasz się ciepłą wodą wodą i spoglądasz na konary drzew. Czasami szum wody zostanie stłumiony przez śpiew ptaków ale musisz się z tym pogodzić – w końcu to my jesteśmy gośćmi na ich terenie :)

Każdy namiot wyposażony jest w mini aneks kuchenny. Znajdziesz w nim wszystko, co jest potrzebne, żeby zaspokoić głód. Usmaż sobie naleśniki, przygotuj spaghetti, zaserwuj pyszną jajecznicę na śniadanie – Twoja kulinarna inwencja może się tu wykazać! Na wyposażeniu masz wszystko, co potrzebne.

Namioty są wodoodporne, dlatego deszcze są tu niestraszne. W tym czasie możesz poczytać książkę, obejrzeć film na rzutniku, pograć w planszówki albo po prostu się wyciszyć i posłuchać jak kropelki deszczu odbijają się od zadaszenia namiotu.

W pobliżu jest Nadbużański Park Krajobrazowy. W 5 minut spacerkiem dojdziesz do rzeki Liwiec, która jest przede wszystkim przyjazna dla maluchów. Możesz wynająć kajaki, zaplanować sobie długi spacer po lesie, zorganizować piknik na polanie albo po prostu poleniuchować w hamaku. Jeżeli przyjedziesz z przyjaciółmi to koniecznie zorganizujcie sobie grilla albo w ciepły, letni wieczór ognisko. Robisz to na co masz ochotę.

Dzieciaki u nas czują wiatr we włosach, a w sandałach mają mnóstwo piachu! Wyobraźnia uruchamia się i osiąga wysokie obroty! Dzieci u nas mają napięty grafik i same go sobie układają: bo najpierw trzeba zaliczyć wszystkie hamaki i zwiedzić zakamarki w lesie. Być może trzeba będzie zbudować szałas. A do tego wybrać się na plażę, wybudować ogromne zamczysko i wyłowić jak najwięcej muszelek. Później zaliczyć piknikowanie na polanie i znaleźć czterolistne koniczynki. A wieczorem kino plenerowe. Dnia mało, żeby wszystkie swoje pomysły zrealizować!